Regulamin projektu pomocowego

Korzystając z serwisu użytkownik godzi się na następujące warunki.

  • Celem ForRest Projekt jest analiza sytuacji Użytkowników i propozycja konkretnych rozwiązań, które mogą okazać się pomocne.
  • Mając na uwadze napotkane przez branżę gastronomiczną problemy związane z pandemią CoVID-19 niniejszy projekt świadczony pro publico bono ma na celu pomoc w zakresie ograniczenia negatywnych skutków pandemii dla tego sektora.
  • ForRest Projekt zobowiązuje się do dołożenia wszelkiej staranności w ramach udzielenia jasnych i rzetelnych odpowiedzi na postawione pytania i konsultacji problemów Użytkowników z ekspertami, którzy z nami współpracują.
  • Informacja podana na stronie ForRest Projekt ma na celu przekazanie Użytkownikom ogólnej informacji w sprawach, które mogą być dla nich istotne.
  • Informacja nie stanowi porady prawnej i nie należy na niej polegać ani traktować jako substytut konkretnej porady odnoszącej się do konkretnych okoliczności.
  • ForRest Projekt podejmuje wszelkie środki w celu zapewnienia, że informacja będzie aktualna i rzetelna, jednak mogą pojawić się błędy wynikające m in. z konieczności odwołania się do konkretnych aktów prawnych, które podlegają ciągłym zmianom.
  • Decyzję o zastosowaniu się do porad Użytkownik podejmuje na własną odpowiedzialność z wyłączeniem  odpowiedzialności ForRest Projekt za negatywne skutki zastosowania się do porad i informacji zamieszczanych na stronie oraz usług świadczonych za jej pomocą.

W razie pytań prosimy o kontakt za pomocą formularza.


Więcej informacji o projekcie ForRest Projekt znajdziesz na naszym Facebooku.


Partnerzy

Do naszej akcji dołączyły firmy, które pro bono działają razem z nami.
Jesteśmy otwarci na każdą chęć pomocy, dołącz do nas i pomagaj!