O Projekcie

Co robimy, aby pomóc.

Naszym celem jest dostarczyć Wam wiedzę, zmotywować Was do działania, sprawdzić Waszą sytuację, pomóc znaleźć rozwiązanie. I co najważniejsze – weryfikować w chaosie informacyjnym odpowiednie treści i przykłady, które pomogą a nie zaszkodzą.

Wypracowaliśmy sobie pewien model działania. Traktujemy każdy przypadek osobno. Sprawdzamy, kto do nas pisze, jak wyglądało miejsce przed pandemią, dzięki temu mamy większą wiedzę, do którego eksperta mamy skierować pytania.

Tworzymy uniwersalne „manuale” pomocowe, widzimy potrzebę rozszerzenia działania na płaszczyznę bardziej ogólną, edukacyjną, budowania narzędzi, które pomogą w na nowo zorganizować ludziom ich biznesy.

UWAGA!!! Mamy już “Praktyczny przewodnik NOWE OTWARCIE” gotowy do pobrania:

Nowe Otwarcie Przewodnik [PDF]

Nasi eksperci.

W ciągu kilku tygodni naszej akcji udało nam się pozyskać kilkunastu ekspertów z dziedzin prawa, psychologii, biznesu, zarządzania, PRowców, specjalistów z dziedziny księgowości i HRu, praktyków Horeca i promocji, informatyki, zdobyć prasę, osiągnąć spore zasięgi i dotrzeć do restauratorów nie tylko z dużych miast.

To grupa osób, która pomaga pro bono.


Pomagamy w zakresie

 • Urzędy i Finanse
  Manual najpilniejszych działań związanych z daną chwilą kryzysu. Podpowiadamy co trzeba zrobić teraz, z czym nie można czekać.
 • Działanie Międzyludzkie
  Jak rozmawiać z pracownikami, optymalizacja zatrudnienia, podejmowanie trudnych decyzji, narzędzia wsparcia dla pracowników, jak utrzymać zespół.
 • Co Potem?
  Planowanie starego biznesu w nowej rzeczywistości, gdzie szukać finansowego wsparcia.
 • Eksperci Doradzają
  Jak przejść przez burze w zgodzie z wartościami i samym sobą, gdzie szukać pomocy psychologicznej.

Chcesz również pomagać? Dołącz do nas!


Więcej informacji o projekcie ForRest Projekt znajdziesz na naszym Facebooku.


Partnerzy

Do naszej akcji dołączyły firmy, które pro bono działają razem z nami.
Jesteśmy otwarci na każdą chęć pomocy, dołącz do nas i pomagaj!