O Nas

ForRest. Kim jesteśmy.

Jesteśmy w tej samej branży, zmagamy się dokładnie z tymi samymi problemami – od urzędów, najemców przez wierzycieli po pracowników zadających trudne pytania.

Nie tracimy czasu, działamy, poszerzamy swa wiedzę. Jesteśmy po to, aby pomóc rozwiązać Wasze wątpliwości, zainspirować, wesprzeć w gąszczu ciągle zmieniających sie przepisów.
Naszym celem jest dostarczyć Wam wiedzę ekspercką, zmotywować Was do działania, sprawdzić Waszą sytuację, pomóc znaleźć rozwiązanie.

Staramy sie na bieżąco uaktualniać zmiany. Najświeższe informacje znajdziecie na naszym fanpage i blogu.

Zespół ForRest Projekt

  • Marcin Koch
    Warszawski restaurator, współwłaściciel m.in. restauracji Bazar Kocha. Studiował ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz zarządzanie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Absolwent paryskiej Le Cordon Blue. Ukończył program “Professional Post-Graduate Diploma in Marketing” na The Chartered Institute of Marketing. Oprócz znajomości branży gastronomicznej ma wieloletnie doświadczenie w pracy jako manager w firmach międzynarodowych, głównie w obszarze sprzedaży i marketingu. W swojej pracy za kluczowe uważa “myślenie marketingowe”, które jest tym co decyduje o sukcesie pomysłu.
  • Hanna Dąbrowska
    Konsultant i praktyk w zarządzaniu pracownikami z 25 letnim doświadczeniem gastronomicznym. Absolwentka studiów podyplomowych z zarządzania na SGGW oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Jest wsparciem dla powstających i działających już projektów gastronomicznych. Zawsze blisko klienta. W ostatnim czasie jej głównym projektem jest rozwój nowej marki na rynku usług cateringowych. Jej entuzjazm do pracy równoważy rozsądek w szukaniu optymalnych rozwiązań.
  • Magda Pyszczek
    W branży gastronomicznej zajmuje się kosztami i optymalizacją produkcji. Na stałe związana z firmą Food Bazar. Absolwentka studiów doktoranckich na Wydziale Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła również podyplomowe studia z zakresu zarzadzanie zasobami ludzkimi oraz mediacje na Akademii Górniczo Hutniczej. Tworzy skuteczne narzędzia do analizy i kontroli finansowej. Doskonale łączy humanistyczne wykształcenie z badawczym zacięciem. Uwielbia skomplikowane i trudne zadania do rozwiązania, świetnie porusza się w gąszczu skomplikowanych przepisów. Magdy pasją oraz drugą profesją jest osteopatia zwierząt.

Chcesz również pomagać? Dołącz do nas!


Więcej informacji o projekcie ForRest Projekt znajdziesz na naszym Facebooku.


Partnerzy

Do naszej akcji dołączyły firmy, które pro bono działają razem z nami.
Jesteśmy otwarci na każdą chęć pomocy, dołącz do nas i pomagaj!